Zděná bouda
RESTAURACE

Zděná bouda
Navigovat Navigovat Facebook

Hradečnice 633/1, Hradec Králové


Telefon: +420 774 692 345
E-mail: info@zdenaboudahk.cz
Web: www.zdenaboudahk.cz

Pension a restaurace Zděná bouda se nachází v malebném prostředí malšovického lesa v těsné blízkosti hradeckého jezdeckého klubu. Celý objekt prošel celkovou rekonstrukcí a od února 2012 pro Vás nabízíme ubytování v klidné lokalitě Hradce Králové vzdálené tři kilometry od centra.
Restaurace Vám nabízí 50 míst v oddělené nekuřácké části a 16 míst v prostorách baru.
Z jídelního lístku můžete vybírat jídla z naší domácí kuchyně, ve všední dny pro Vás připravujeme cenově zvýhodněná polední menu (11:00 - 14:00), pro která máme i víkendovou variantu (11:00 - 15:00).
V letních měsících je Vám k dispozici venkovní terasa obklopená přírodou. Děti se mohou vydovádět na dětském hřišti se spoustou prolézaček a skluzavek. Venkovní stánek pro Vás v teplých dnech připravuje klobásy, kuřecí a vepřové steaky. Dále nabízí zmrzlinu, točenou limonádu a samozřejmě několik druhů točeného piva.
Všechny pokoje disponují vlastním sociálním zařízením v moderním stylu se sprchou nebo vanou. Na každém pokoji najdete pevné připojení na internet a TV. Většina pokojů má balkón s nádherným výhledem do okolních lesů.
Pension a restaurace Zděná bouda je ideální pro pořádání svateb a narozeninových oslav v klidném a malebném prostředí. Rádi Vám také poskytneme zázemí pro pořádání Vašich firemních akcí, školení či rautů.