Fit4fun - Fitness a Welness centrum
SPORT

Fit4fun - Fitness a Welness centrum
Navigovat Navigovat Facebook

Víta Nejedlého 1063, Hradec Králové


Telefon: + 420 495 409 061 / + 420 775 202 314
E-mail: fit4fun@fit4fun.cz
Web: www.fit4fun.cz
www.fit4fun.cz/flosna-hradec-kralove/

Fitness a welness centrum Fit4fun Hradec Králové nabízí profesionální služby v plně klimatizovaných prostorách od roku 2003 o celkové rozloze 900m2. Naleznete nás v obchodním centru Eurocentrum Hradec Králové. Nedílnou součástí obchodního střediska je také hypermarket Interspar, restaurace, kavárna, parkoviště, a dětský koutek.

Dva klimatizované fitness sály nabízejí širokou škálu aerobního cvičení a spinningu. Zacvičit si můžete pod dohledem osobního trenéra. Dále je Vám k dispozici vertikální i horizontální solárium, sauna, masáže, horolezecká stěna nebo Vacushape.

Od května roku 2010 jsme otevřeli nové fitness centrum Fit4fun na nově vybudovaném letním koupališti Flošna v Hradci Králové, kde kromě venkovních vyhřívaných bazénů, tobogánů a skluzavek, můžete využít i Wellness studia, masáží, parní komory, sauny a NeoQi vany. V areálu je i restaurace, bar, bowling, squash.

S důrazem na individuální přístup ke každému klientovi, v příjemném prostředí se širokou nabídkou kvalitních služeb a s kvalifikovanými instruktory a lektory, je krédem Fitness a wellness clubu FIT4FUN Hradec Králové zajistit maximální spokojenost všech svých hostů.